ЛАСКАВО ПРОСИМО

Шановні всі, ми раді вітати Вас!

Даний веб-сайт призначений для фахівців та експертів, організацій, активістів та учасників громадських ініціатив, а також для всіх тих, хто хотів би знати більше про здоров'я та про права людини.


Основна мета веб-сайту ознайомити відвідувачів із діяльністю HPLGBT.


У розділі Пожертвування Ви можете підтримати нас та нашу діяльність, невеликим фінансовим внеском.


Ми намагаємося надавати інформацію про нас та нашу діяльності широкому колу людей, які цікавляться розвитком організаційного потенціалу третього сектору та трансформацією соціальної сфери.

ПРИЄДНУЙСЯ ДО ІНФОРМАЦІЙНОЇ РОЗСИЛЦІ HPLGBT

Основна мета розсилки — обмін різнобічною інформацією серед широкого кола партнерів та прихильників HPLGBT

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Викладені на даному веб-сайті думки й точки зору є приватними думками й точками зору, та не можуть розглядатися як думки або точки зору партнерів HPLGBT.

Перш ніж Ви почнете використовувати наш веб-сайт, майте на увазі, що HPLGBT не несе відповідальності за прийняті вами рішення на основі викладеної інформації. Вся інформація на цьому веб-сайті призначена тільки для особистого користування. Адміністрація веб-сайту залишає за собою право вносити зміни в контент. Текст може містити помилки та ми робимо все можливе, щоб інформація на цьому веб-сайті була якомога більш повною й точною.

Використовуючи інформацію на даному веб-сайті, Ви автоматично надаєте свою згоду на відмову від відповідальності, а також погоджуєтесь з тим, що HPLGBT не несе ніякої відповідальності за збитки різного роду, які можуть бути заподіяні в будь-якій формі за рахунок використання, неповноти або неправильності інформації, яка розміщена на цьому веб-сайті.

Необхідна консультація з ВІЛ/СНІД?

ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ ВІЛ/СНІД

Якщо необхідна консультація з питань ВІЛ/СНІД, телефонуйте за вказаним номером телефону та колектив високопрофесійних спеціалістів надасть інформацію по всім регіонам України. Консультанти дадуть відповіді на найскладніші питання про профілактику та діагностування ВІЛ-інфекції та туберкульозу, психологи допоможуть повернути надію та повірити в себе й своє майбутнє, а лікарі-інфекціонисти розкажуть про сучасні способи лікування та можливості отримання безкоштовної антиретровирусної терапії.

Форма для зв'язку з нами