05.11.2021

Шановні колеги, ми раді запросити вас приєднатися до Об'єднання з питань сексуального та репродуктивного здоров'я та прав у регіоні Східного партнерства (ОСРЗПСП) для того, щоб об'єднати наші спільні зусилля задля діяльності у чотирьох окремих, проте взаємопов'язаних сферах СРЗП.

Для цього Вам потрібно лише ознайомитися з нашим Меморандумом, та приєднатися до нього шляхом заповнення форми (це займе у Вас 1-2 хвилини).Підписантами Меморандуму можуть стати як юридичні особи, так і фізичні особи, які перебувають та діють у будь-якій країні світу. Підписантами також можуть бути кілька осіб з тих самих установ різних організаційно-правових форм, які працюють як усередині, так й за межами регіону Східного партнерства.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання або уточнення, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нами за ел.адоесою: info[at]HPLGBT.org, або Ви можете скористатись контактною формою для відправки повідомлень у розділі "Контакти".

Текст Меморандуму доступний англійською мовою нижче, також незабаром відбудеться публікація Меморандуму російською та українською мовами. Отже, слідкуйте за нашими новинами!
Цей Меморандум створено в рамках реалізації проектної діяльності HPLGBT "Trans women's needs in the context of SRHR" за підтримки Share-Net International та KIT Royal Tropical Institute.

Share-Net International та KIT Royal Tropical Institute, а також інші залучені партнери, не несуть відповідальності за викладені дані та можуть не в усьому підтримувати зміст цього Меморандуму та/або інших продуктів проекту .