06.08.2021

Ми підготували для вас дивовижні відеоролики з метою підвищення обізнаності про активізм та для поширення розуміння того, що кожен несе відповідальність за спільноти та дії кожного дуже цінні задля захисту прав та свобод людини.

Ми намагалися зробити ці відеоролики для того, щоб надихнути максимальну кількість людей. Англійські субтитри включені в відео, але замість тисячі слів пропонуємо просто переглянути його.А цей відеоролик підготували самі активісти в якості бонусного відео. Це був чудовий досвід та ми дякуємо всім нашим партнерам за довіру та співпрацю.


Відеоролики створені в рамках реалізації проектної діяльності HPLGBT "Activism Building among LGBTI People in the EaP Countries" та Угоди про спільну співпрацю Регіонального Консорціуму в країнах Східного партнерства, спільно з некомерційною організацією "Tbilisi Pride" в Грузії та правозахисною організацією "Right Side" в Вірменії, яка розширює свою роботу по поліпшенню якості життя ЛҐБТІ людей за фінансової підтримки German Marshall Fund of the United States (GMF), через програму The Black Sea Trust for Regional Cooperation (BST).