25.06.2021

Розширюючи свою роботу по поліпшенню якості життя ЛГБТІ+ людей в країнах Східного партнерства (СП), раді повідомити вам чудову новину, що опубліковано Керівництво англійською мовою, яке націлене на розвиток навичок з раціональної активності в регіоні СП.

В Керівництво включені напрацювання щодо ефективного активізму трьох країн: України, Грузії і Вірменії, та ґрунтується на правозахисному досвіді HPLGBT, Tbilisi Pride та Right Side Human Rights Defender NGO. Пандемія COVID-19 завдала суттєвої шкоди не тільки світової фінансово-економічній системі, а також негативно вплинула на права людини та ґендерну рівність. У такій ситуації, дії активістів – це надзвичайно важлива складова у протидії правопорушенням, а також протидії стигмі та дискримінації.

Автори цього посібника відштовхувалися від поняття того, що адвокація – це процес відстоювання прав та інтересів ЛГБТІ+ людей через позитивну зміну відповідної державної політики, законодавства, практик державного управління, соціальних процесів і явищ, шляхом цілеспрямованого впливу.

У самому найближчому часі ми переведемо Керівництво на українську мову та будемо поширювати його в паперовому вигляді серед усіх зацікавлених активістів. Для отримання примірника необхідно заповнити форму задля попереднього замовлення. Отже, поспішайте зробити попереднє замовлення, оскільки кількість примірників дуже обмежена.
Керівництво розроблено в рамках реалізації проектної діяльності HPLGBT "Activism Building among LGBTI People in the EaP Countries" та Угоди про спільну співпрацю Регіонального Консорціуму в країнах Східного партнерства, спільно з некомерційною організацією "Tbilisi Pride" в Грузії та правозахисною організацією "Right Side" в Вірменії, яка розширює свою роботу по поліпшенню якості життя ЛҐБТІ людей за фінансової підтримки German Marshall Fund of the United States (GMF), через програму The Black Sea Trust for Regional Cooperation (BST).