20.01.2021

Правозахисна організація "Right Side" розширюючи свою роботу по поліпшенню якості життя ЛҐБТІ людей, вперше реалізує регіональний проект з некомерційною організацією "Tbilisi Pride" та громадською організацією HPLGBT. Цей проект фінансується German Marshall Fund of the United States (GMF).

Регіональний консорціум в 2021 році зосередити свої зусилля на забезпеченні механізмами проведення кампаній спрямованих на безпеку та благополуччя ЛҐБТІ-спільнот, а також на сприянні більш сильному ЛҐБТІ-руху у підвищенні рівності та демократичних цінностей в регіоні Cхідного партнерства (Eastern Partnership/EaP).

Мета регіонального проекту "Розвиток активізму серед ЛҐБТІ людей в країнах Східного партнерства" полягає у зміцненні потенціалу ЛҐБТІ-спільнот в активізмі та в області прав людини і основоположних свобод, а також в підвищенні знань в області адвокації та лідерських навичок для боротьби з розпалюванням ненависті, мови ворожнечі, злочинів на ґрунті ненависті та дискримінації.

В рамках проекту в трьох країнах (Вірменія, Грузія, Україна) буде проведена серія семінарів та воркшопів за участю представників ЛҐБТІ-спільнот та неурядових організацій, буде підготовлено 3 соціальних відеоролика, а також опубліковано нове керівництво щодо ЛҐБТІ-активізму на 4 мовах.

HPLGBT безмірно рада взяти участь в унікальному та інноваційному консорціумі та висловлює особливу подяку правозахисній організації "Right Side" й всім задіяним сторонам які приділяють велику увагу міжнародній співпраці.