12.05.2020

Карантин та обмеження на пересування призвели до того, що більшість секс-працівників залишились без роботи, а деякі втратили житло та перебувають на межі бідності. У всьому світі секс-працівники об'єднуються щоб допомогти один одному під час пандемії COVID-19.

"На жаль секс-працівники залишались один на один з наступом пандемії COVID-19, та мало хто бажав допомагати їм, особливо чоловікам секс-працівникам. Єдино можливий варіант, який у нас тоді був – це взаємна підтримка. Ми збирали дуже невеликі кошти серед своїх членів групи для покупки масок, продуктів харчування, шукали можливості щоб прихистити тих, хто залишилися без житла – коментує лідер ініціативної групи "ChemBrothers" - Своєчасну допомогу нам надав Фонд екстреної допомоги ключовим спільнотам, та нам вдалося розробити й розповсюдити брошури з інформацією про профілактику ВІЛ та COVID-19, а також закупити і розповсюдити презервативи, лубриканти, рукавички, респіратори та дезінфектанти для рук. Ми продовжуємо шукати можливості для придбання продуктів харчування, так як наші ресурси вже виснажилися".

В рамках реалізації проекту, для ЧСЧ секс-працівників під час карантину надаються матеріали для профілактики ВІЛ та COVID-19. Також силами спільноти за принципом "рівний-рівному" надається психо-соціальна підтримка та супровід до дружніх лікарів й фахівців.Проект "Профілактика ВІЛ та COVID-19 серед ЧСЧ секс-працівників", реалізується Ініціативною групою МСМ секс-працівників "ChemBrothers" за технічною допомогою HPLGBT та за фінансової підтримці Фонду екстреної допомоги ключовим групам населення в Східній Європі та Центральній Азії.