28.06.2019


Київ, Україна. 26 – 27 червня 2019 року трансґендерні жінки, які вживають наркотики, розповідали свої особисті історії, а також інформували громадськість про те, що потрібно зробити, щоб перейти від поліцейської боротьби до соціально-медичної підтримки.

Support Don’t Punish (Підтримати. Не можна карати) – міжнародна кампанія, яка закликає боротися за те, щоб в основі наркополітики були охорона здоров’я та права людини.

Ініціатор кампанії серед трансґендерів – самоорганізація HPLGBT закликає всіх звернути увагу на той факт, що війна з наркотиками, а також репресивна наркополітика, призводить до порушення прав трансґендерів в різних частинах України.

Зростання епідемії ВІЛ-інфекції в Україні обумовлено, в тому числі, через криміналізацію трансґендерних жінок, що вживають наркотики. Уряд України має докорінно переглянути наркополітику та закони про наркотики, а також сприяти впровадженню в життя нової, більш гуманної, моделі ставлення до наркозалежних трансґендерів.

Захід відбувся за підтримки International Drug Policy Consortium (IDPC) та Women and Harm Reduction International Network (WHRIN).

#TransHIV
#TransDRUG
#SUPPORTandSOLIDARUTY