11.03.2019


Самоорганізація трансґендерів HPLGBT, яка діє від імені й представляє інтереси трансґендерної спільноти в Україні, оголошує про старт масштабного моніторингу прав людини по відношенню до трансґендерів секс-працівниць та запрошує до участі представниць трансґендерної спільноти з усіх регіонів України, включаючи внутрішньо переміщених осіб з непідконтрольних територій.

Мета моніторингу – збір та аналіз інформації про дотримання прав й свобод трансґендерів секс-працівників задля поліпшення ситуації з правами людини в Україні.

Обумовлені порушенням прав людини й гендерною нерівністю бар'єри підривають зусилля з протидії ВІЛ та перешкоджають зверненню ключових груп населення за послугами з профілактики та лікування ВІЛ, а також утриманню пацієнтів в системі надання медичної допомоги.

У зв'язку з існуючою ситуацією, HPLGBT починає здійснювати моніторинг дотримання прав людини по відношенню до трансґендерів, які залучені до секс-праці, як інструмент накопичення та аналізу стратегічної інформації задля включення її в національний альтернативний (тіньовий) звіт щодо впровадження Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок (CEDAW).

Для того, що б взяти участь в моніторингу, будь ласка, зв'яжіться з нами за електронною адресою: info@HPLGBT.org

Моніторинг відбувається в рамках діяльності HPLGBT "ВІЛ і ліквідації всіх форм дискримінації" й проекту "ВІЛ та права трансґендерних жінок секс-працівниць".