20.09.2018


З 17 по 19 вересня у Києві пройшов перший, унікальний для України тренінг – "Мотиваційне консультування та залучення в проекти профілактики ВІЛ-інфекції трансгендерних людей".


Вперше соціальні працівники, психологи, ТГ-активісти і волонтери неурядових організацій зустрілися щоб обговорити особливості роботи та консультування трансгендерів.

Під час тренінгу учасники обговорювали потреби цільової групи і, нажаль, тема збереження особистого здоров’я в контексті ВІЛ не є першою в черзі потреб ТГ, а тому потребує популяризації. На тренінгу обговорювалися зрозумілі для ТГ «меседжи», канали поширення інформації про послуги проектів.

Етичні принципи роботи, питання толерантного та неупередженого ставлення – це теми, якими були пронизані кейси і практичні завдання усіх трьох днів тренінгу.

В якості тренерів були залучені тренерка – Світлана Гайдук та Координатор НРLGBT – Ігор Медвідь.

В 2018 році за підтримки Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією 10 неурядових організацій в України, реалізують проекти профілактики серед трансгендерів.

Трансгендерні люди є новою цільовою групою програм профілактики та лікування ВІЛ-інфекції. За 6 місяців 2018 р базовий пакет послуг отримали 697 трансгендерів, 572 трансгендерів були протестовані на ВІЛ-інфекцію.

Організатор тренінгу Міжнародний благодійний фонд "Альянс громадського здоров'я".

#TransHIV