01.02.2021

СОЦІАЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ ТА АКТИВІЗМ. РЕЄСТРАЦІЮ ВІДКРИТО!

HPLGBT запрошує молодих ЛҐБТІ+ активістів від 18 до 30 років до серії 3-х годинних зустрічей, які будуть проходити з лютого по квітень 2021 року.

ЧИТАТИ ДАЛІ
20.01.2021

РЕГІОНАЛЬНА ВЗАЄМОДІЯ ЗАДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ПОТЕНЦІАЛУ ЛҐБТІ-СПІЛЬНОТ В АКТИВІЗМІ ТА В ОБЛАСТІ ПРАВ ЛЮДИНИ І ОСНОВОПОЛОЖНИХ СВОБОД

Регіональний консорціум в 2021 році зосередити свої зусилля на забезпеченні механізмами проведення кампаній спрямованих на безпеку та благополуччя ЛҐБТІ-спільнот, а також на сприянні більш сильному ЛҐБТІ-руху у підвищенні рівності та демократичних цінностей в регіоні.

ЧИТАТИ ДАЛІ
12.10.2020

ОПУБЛІКОВАНО СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ HPLGBT НА 2021 – 2025 РОКИ

Раді сповістити, що самоорганізація трансґендерних людей в Україні, опублікувала Стратегічний план, який в період з 2021 по 2025 років охоплює п'ять компонентів.

ЧИТАТИ ДАЛІ
18.09.2020

SAFE LIFE BOX

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, передозування наркотиками є другою найбільш поширеною причиною смерті після ВІЛ/СНІД серед людей які вживають наркотики. Взимку 2020 року в Україні стали відомі прикрі випадки передозування та смерті серед ЧСЧ секс-працівників, які вживають наркотики для хімсексу.

ЧИТАТИ ДАЛІ
26.06.2020

SEX, DRUGS AND HUMAN RIGHTS

За спостереженнями HPLGBT за останні роки значно збільшилася кількість трансґендерних людей, які вживають різні хімічні речовини неін'єкційним шляхом, в результаті чого їх сексуальна поведінка стає більш ризикованою та значно зростає ймовірність інфікування на ВІЛ.

ЧИТАТИ ДАЛІ
22.05.2020

СТИГМА, НАСИЛЬСТВО ТА ДИСКРИМІНАЦІЯ, ЦЕ НЕ ПООДИНОКІ ВИПАДКИ – ЦЕ СИСТЕМНА ПРОБЛЕМА

Українські ЛГБТ-активісти б'ють на сполох після того, як група людей зґвалтувала, побила та пограбувала 19-річну трансґендерну (транс) людину з України в Житомирській області.

ЧИТАТИ ДАЛІ
12.05.2020

ПРОФІЛАКТИКА ВІЛ ТА COVID-19

Карантин та обмеження на пересування призвели до того, що більшість секс-працівників залишились без роботи, а деякі втратили житло та перебувають на межі бідності. У всьому світі секс-працівники об'єднуються щоб допомогти один одному під час пандемії COVID-19.

ЧИТАТИ ДАЛІ
10.05.2020

Україна: Заклик до змін

Заява HPLGBT з закликом до Президента, Премьер-министра та народних депутатів України підтримати законопроєкт #3316-2 щодо криміналізації злочинів ненависті за ознакою сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності (СОҐІ), та з закликом звернути увагу на інцидент в Україні, коли жорстоко побили та згвалтували трансґедерного (транс) хлопця, оскільки поліція ігнорує мотив ненависті за ознаками СОҐІ.

ЧИТАТИ ДАЛІ
21.10.2019

HPLGBT оголошує про початок всеукраїнського опитування серед трансґендерів, небінарних, квір-персон та інтерсекс людей

Громадська організація HPLGBT, яка є членським об'єднанням на національному рівні, прозора й відкрита для своїх членів, та яка діє в інтересах груп підвищеного ризику щодо інфікування на ВІЛ, зокрема трансґендерів, а також яка орієнтована на розвиток адвокації, лідерства та партнерств в Україні, оголошує про старт масштабного опитування в рамках діяльності щодо ВІЛ та реагування на ситуацію пов'язану з хімсексом.

ЧИТАТИ ДАЛІ
13.09.2019

Опубліковано Звіт всеукраїнського моніторингу дотримання прав людини

Звіт описує стан трансґендерних жінок, які залучені до секс-роботи в Україні та ґрунтується на проведеному в 2019 році моніторингу дотримання прав, який був здійснений силами спільноти.

ЧИТАТИ ДАЛІ
28.06.2019

Голос трансґендерних жінок, які вживають наркотики

Київ, Україна. 26 – 27 червня 2019 року трансґендерні жінки, які вживають наркотики, розповідали свої особисті історії, а також інформували громадськість про те, що потрібно зробити, щоб перейти від поліцейської боротьби до соціально-медичної підтримки.

ЧИТАТИ ДАЛІ
11.03.2019

HPLGBT оголошує про набір респондентів для участі у всеукраїнському моніторингу дотримання прав людини

Самоорганізація трансґендерів HPLGBT, яка діє від імені й представляє інтереси трансґендерної спільноти в Україні, оголошує про старт масштабного моніторингу прав людини.

ЧИТАТИ ДАЛІ
04.03.2019

Відбувся тренінг з моніторингу дотримання прав людини

Одеса, Україна з 01 по 03 березня 2019 року відбувся тренінг з моніторингу дотримання прав людини. Представники трансґендерної спільноти зустрілися щоб дізнатись більше про юридичні, правові, психологічні та етичні аспекти монітора, а також дізнатись про інструментарій для ефективної документації порушення прав.

ЧИТАТИ ДАЛІ
19.10.2018

Відбувся тренінг з розвитку лідерства, волонтерства та захисту прав трансґендерів

Київ, Україна. 16 жовтня 2018 року відбувся тренінг з розвитку лідерства, волонтерства та захисту прав для трансґендерів. Окрім надання знань по заданій тематиці, тренінг мав на меті формування лідерських навичок серед представників трансґендерної спільноти, а також обмін досвідом між учасниками.

ЧИТАТИ ДАЛІ
17.10.2018

Марш приурочений до Міжнародного дня депатологізації трансґендерності

Київ, Україна. 17 жовтня 2018 року самоорганізація трансґендерів HPLGBT провела Марш, який був приурочений до Міжнародного дня депатологізації трансґендерності. Основною метою Маршу було донести вимогу трансґендерної спільноти про якнайшвидше скасування діагнозу "транссексуалізм".

ЧИТАТИ ДАЛІ
14.10.2018

Фахівці обговорили удосконалення послуг із тестування на ВІЛ в Україні та головною зміною є включення до категорії ключових груп двох нових: ув'язнених/нещодавно звільнених та трансґендерів

10 жовтня у приміщенні МБФ «Альянс громадського здоров’я» відбулося чергове засідання робочої групи з удосконалення послуг із тестування на ВІЛ (РГ ПТВ). У обговоренні взяли участь фахівці національного рівня — члени робочої групи, спеціалісти з епіднагляду, моніторингу і оцінки, профілактики та інші експерти, які працюють у галузі охорони здоров’я, а також представники НУО, залучені до реалізації заходів із протидії ВІЛ/СНІДу.

ЧИТАТИ ДАЛІ
26.09.2018

Результати виборів представника спільноти трансґендерів до складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

З радістю повідомляємо про результати виборів представника спільноти трансґендерів до складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, які відбулись в рамках національного проекту "ВІЛ та трансґендери в Україні", що здійснюється HPLGBT за підтримки МБФ "Альянс громадського здоров'я" та Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

ЧИТАТИ ДАЛІ
20.09.2018

Мотиваційне консультування та залучення в проекти профілактики ВІЛ-інфекції трансґендерних людей

З 17 по 19 вересня у Києві пройшов перший, унікальний для України тренінг – "Мотиваційне консультування та залучення в проекти профілактики ВІЛ-інфекції трансґендерних людей".

ЧИТАТИ ДАЛІ