ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ


   
 
 ПРО ПРОЕКТ

З кожним днем стає все більш очевидним, що COVID-19 форсує поширення ВІЛ-інфекції серед ключових груп, зокрема транс секс-працівників, а психологічні фактори та фактична бідність сприяють поведінковим моделям і практикам, які все більш інтенсивно концентрують ВІЛ-інфекцію всередині даної групи людей й ставлять під загрозу їх здоров'я та здоров'я їх секс-партнерів.

У зв’язку з непростою ситуацією, що складається з поширенням інфекції коронавірусу в Україні, HPLGBT разом з партнерами негайно приступили до здійснення діяльності, спрямованої на усунення наслідків COVID-19 на транс секс-працівників. Цей проект здійснюється при щедрій підтримці Фонду екстреної допомоги ключовим групам населення в Східній Європі та Центральній Азії, а його мета – це знизити рівень концентрації ВІЛ та наслідків COVID-19 серед транс секс-працівників в Україні.

В рамках здійснення проектної діяльності заплановано надати доступ до послуг зв'язку та надати консультації для цільової групи проекту в трьох напрямках:

  1. Онлайн консультації з питань отримання субсидій від держави/дотацій.
  2. Онлайн консультації з питань профілактики ВІЛ/ІПСШ та COVID-19.
  3. Онлайн консультації з психологічних питань.

Задля забезпечення принципу "рівний-рівному", заплановано залучення членів HPLGBT відповідно до своїх компетенціями в тих видах консультацій, які передбачаються проектною діяльністю. Однак для консультацій з питань отримання субсидій від держави/дотацій, можливо знадобиться професійний юрист, який добре орієнтується в темі пільг та правильного заповнення формулярів для їх отримання.

Чому це важливо?
Доступ до послуг зв'язку, допоможуть в засвоєнні більш безпечних моделях і практиках, та у такий спосіб знизити ризики щодо інфікування на ВІЛ. Надання консультацій для тих транс секс-працівників які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, консультації з юридичних питань сприятимуть отриманню необхідних субсидій для оплати комунальних платежів, а також отриманню інших життєвий важливих дотацій. Вже зараз існує великий попит в психологічній підтримці, оскільки рівень тривожності не спадає у зв'язку з постійними щоденними невтішними даними в ЗМІ стосовно COVID-19. Ті, хто вже працює в ризикованих умовах потребують консультації з питань профілактики ВІЛ-інфекції/ІПСШ та COVID-19.

Географія проекту:
Вся Україна (національний рівень).

Цільова група проекту:
Трансґендерні люди, які залучені до секс-праці (80).

Хто здійснює проект:
Основний реципієнт гранту громадська самоорганізація трансґендерних людей HPLGBT, яка діє від імені та представляє інтереси трансґендерної спільноти в Україні.

Партнери проекту:
Проект реалізований за фінансової підтримки Фонду оперативної допомоги ключовим групам населення в Східній Європі та Центральній Азії, та завдяки підтримці AFEW International, Aidsfonds та СНІД-Фонду Елтона Джона.
          

Відмова від відповідальності: Виконавці та партнери проекту не несуть відповідальності за викладені дані та можуть не в усьому підтримувати зміст консультацій або будь-яку іншу інформацію, яка пов'язана з даною проектною діяльністю.


АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ


ПОВІДОМТЕ НАМ ПРО ПРАВОПОРУШЕННЯ