28.06.2019

Голос трансґендерних жінок, які вживають наркотики

Київ, Україна. 26 – 27 червня 2019 року трансґендерні жінки, які вживають наркотики, розповідали свої особисті історії, а також інформували громадськість про те, що потрібно зробити, щоб перейти від поліцейської боротьби до соціально-медичної підтримки.

ЧИТАТИ ДАЛІ
11.03.2019

HPLGBT оголошує про набір респондентів для участі у всеукраїнському моніторингу дотримання прав людини

Самоорганізація трансґендерів HPLGBT, яка діє від імені й представляє інтереси трансґендерної спільноти в Україні, оголошує про старт масштабного моніторингу прав людини.

ЧИТАТИ ДАЛІ
04.03.2019

Відбувся тренінг з моніторингу дотримання прав людини

Одеса, Україна з 01 по 03 березня 2019 року відбувся тренінг з моніторингу дотримання прав людини. Представники трансґендерної спільноти зустрілися щоб дізнатись більше про юридичні, правові, психологічні та етичні аспекти монітора, а також дізнатись про інструментарій для ефективної документації порушення прав.

ЧИТАТИ ДАЛІ
19.10.2018

Відбувся тренінг з розвитку лідерства, волонтерства та захисту прав трансґендерів

Київ, Україна. 16 жовтня 2018 року відбувся тренінг з розвитку лідерства, волонтерства та захисту прав для трансґендерів. Окрім надання знань по заданій тематиці, тренінг мав на меті формування лідерських навичок серед представників трансґендерної спільноти, а також обмін досвідом між учасниками.

ЧИТАТИ ДАЛІ
17.10.2018

Марш приурочений до Міжнародного дня депатологізації трансґендерності

Київ, Україна. 17 жовтня 2018 року самоорганізація трансґендерів HPLGBT провела Марш, який був приурочений до Міжнародного дня депатологізації трансґендерності. Основною метою Маршу було донести вимогу трансґендерної спільноти про якнайшвидше скасування діагнозу "транссексуалізм".

ЧИТАТИ ДАЛІ
14.10.2018

Фахівці обговорили удосконалення послуг із тестування на ВІЛ в Україні та головною зміною є включення до категорії ключових груп двох нових: ув'язнених/нещодавно звільнених та трансґендерів

10 жовтня у приміщенні МБФ «Альянс громадського здоров’я» відбулося чергове засідання робочої групи з удосконалення послуг із тестування на ВІЛ (РГ ПТВ). У обговоренні взяли участь фахівці національного рівня — члени робочої групи, спеціалісти з епіднагляду, моніторингу і оцінки, профілактики та інші експерти, які працюють у галузі охорони здоров’я, а також представники НУО, залучені до реалізації заходів із протидії ВІЛ/СНІДу.

ЧИТАТИ ДАЛІ
26.09.2018

Результати виборів представника спільноти трансґендерів до складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

З радістю повідомляємо про результати виборів представника спільноти трансґендерів до складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, які відбулись в рамках національного проекту "ВІЛ та трансґендери в Україні", що здійснюється HPLGBT за підтримки МБФ "Альянс громадського здоров'я" та Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

ЧИТАТИ ДАЛІ
20.09.2018

Мотиваційне консультування та залучення в проекти профілактики ВІЛ-інфекції трансґендерних людей

З 17 по 19 вересня у Києві пройшов перший, унікальний для України тренінг – "Мотиваційне консультування та залучення в проекти профілактики ВІЛ-інфекції трансґендерних людей".

ЧИТАТИ ДАЛІ